Страховка для виїзду за кордон

Зелена карта – це різновид договору страхування відповідальності, який є обов’язковим для автомобілістів у межах території країн-учасниць системи Green Card.

Суть цього виду страхування такий самий як і в ОСАЦВ. Власникам поліса відшкодовуватимуться витрати, пов’язані з нанесенням здоров’ю та майну третіх осіб збитків під час ДТП.

Виплати щодо цього виду страхування гарантують Українське моторно-транспортне страхове бюро (МТСБУ), яке є єдиним об’єднанням страхових компаній.

Воно забезпечує обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам.

Пересування автомобілем/мотоциклом на території країн учасниць системи без поліса Зеленої карти забороняється законом.

Самі ж межі виплат встановлюються правовими нормами тих країн, у межах яких сталася ДТП, та не вказуються у самому полісі. Учасниками системи Green Card є більше країн Європи, Азії, Африки.

Також слід зазначити, що перевірка поліса Зеленої карти відбувається як при в’їзді, так і при виїзді з Європи. При цьому, за прострочений поліс, Вам випишуть дуже відчутний штраф, так що не варто заощаджувати і купувати його на строк, менший за термін Вашого перебування в країні.

Процедура отримання виплати має такий вигляд:

  • власник поліса Green Card потрапляє в ДТП на території Німеччини (або будь-якої іншої зазначеної країни);
  • він звертається до німецького Бюро для отримання виплати у рамках лімітів, встановлених законодавством Німеччини;
  • бюро виплачує необхідну суму;
  • Бюро Німеччини звертається до відповідного Моторного Бюро України для отримання відшкодування;
  • МТСБУ звертається до страхової компанії, яка видала поліс для відшкодування виплаченої суми.

Наша компанія готова надати вам допомогу в отриманні необхідного поліса Green Card, з найвигіднішим для Вас набором опцій у найкоротші терміни.


Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *