Перевірка історії авто за VIN кодом: ДТП, арешти, заборони, кредити.

Перевірка транспортного засобу за VIN кодом – це ваш шанс дізнатися всю історію автомобіля, включаючи такі дані як: марка автомобіля, його колір, рік випуску, модифікація, тип транспортного засобу, тип КПП, опис, об’єм та серія двигуна, складальний завод, наявність ГБО і т.д.

Але основним плюсом цієї перевірки є можливість встановлення цінної інформації, яка зберігається в органах державної реєстрації автомобіля.

Ця інформація стосується таких важливих «подій» у житті автомобіля, як інформація про його перехід від власника до власника, участь у ДТП, чи авто стоїть на обліку в базах розшуку чи угону.

Дані, отримані шляхом проведення такої перевірки, повністю відповідають даним з технічного паспорта та даним державних баз.

Помилки можуть бути лише в тому випадку, якщо помилку припустився співробітник МРЕВ або якогось іншого державного органу при внесенні тих чи інших даних.

Для перевірки необхідно лише наявність VIN коду. Сам VIN-код містить 17 символів.

Його можна знайти у техпаспорті на автомобіль або у свідоцтві про реєстрацію.

Крім цього, код зазвичай вказується на самому автомобілі в різних місцях: блок циліндрів, дверні пороги, перегородка між салоном і кузовом, на табличці на моторному відсіку, на лобовому склі, під обшивкою підлоги біля сидінь водія та в інших місцях.

Якщо Ви не хочете ризикувати при покупці автомобіля, або вам повідомили про існуючі навантаження на Вашому власному авто, зверніться до нашої компанії АВТОАДВОКАТ.

Наші фахівці допоможуть Вам виявити код і провести повну перевірку на предмет усіх даних, що вас цікавлять, які можуть зберігатися в державних органах.


Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *