Купівля (продаж) автомобіля за дорученням

Через витрати, на які доводиться йти при укладанні договору купівлі-продажу транспортного засобу, багато людей вважають за доцільніше купувати автомобіль на вторинному ринку за допомогою генеральної довіреності.

Вона набагато дешевше і дає Вам право користуватися і розпоряджатися придбаним автомобілем.

Існує кілька мінусів цієї операції, причому як «покупця» так і для «продавця».


Ризики при купівлі чи продажу автомобіля за дорученням.

Отже, продавець може несподівано виявити, що на ньому висить штраф за несплачений вчасно податок, який повинен сплачуватись при укладанні купівлі-продажу автомобіля.

І всьому вино в даному випадку те, що довірений повторно продав машину, але вже за договором купівлі-продажу, оскільки з самої суті довіреності вважається, що довірений діє від особи і в інтересах довірителя, то саме на нього і лягає оплата відповідного податку.

Для «покупця» несподіванкою може бути виявлення обтяження як арешту чи розшуку, накладеного на автомобіль, оскільки з укладанням довіреності, право власності переходить і автомобіль все ще вважається майном довірителя.

Адже, погодьтеся, розкривати правоохоронним органам чи виконавчій службі те що, що Ви, шляхом складання генеральної доручення, хотіли ухилитися від сплати встановленого податку, дуже хочеться.

Однак у продажу авто за дорученням крім мінусів є плюси. По-перше, Ви не сплачуєте податок, який може здатися надмірним.

По-друге, договір довіреності не вимагає залучення співробітників МРЕВ і не тягне за собою додаткової паперової тяганини та великої втрати часу.

З вище сказаного можна дійти невтішного висновку, що й «покупець» і «продавець» добре одне одного знають і впевнені, що жодного обману не піде, висновок довіреності зекономить ваш час і гроші. В іншому випадку, простіше укласти договір купівлі-продажу.

Спеціалісти компанії АВТОАДВОКАТ готові надати свої допомогу під час продажу авто як за довіреністю, так і за договором купівлі-продажу.

Ми готові проаналізувати саме Вашу ситуацію та проконсультувати Вас для вибору найкращого варіанту.


Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *