Компенсація матеріальних збитків при ДТП.

Як відшкодувати матеріальні збитки при ДТП – Адвокат у Київі.

Відшкодування збитків має місце практично при кожній ДТП. Цивільний Кодекс України прямо вказує на те, що за шкоду, заподіяну транспортним засобом (що є засобом підвищеної небезпеки), відповідає особа, яка володіла автомобілем на момент ДТП.

Залежно від наявності тілесних ушкоджень та його тяжкості, відповідальність завдавача шкоди буде різна (громадянська чи кримінальна), а про адміністративної відповідальності порушення ПДР.

Але, незважаючи ні на що, винуватець ДТП все одно повинен відшкодувати заподіяні матеріальні збитки відповідно до норм цивільного законодавства.

Відшкодувати збитки у ДТП.

Сама процедура відшкодування збитків починається з написання та подання відповідного позову. Сума позову визначається за допомогою проведення автотоварознавчої експертизи, яка і встановлює розмір збитків.

При адміністративному правопорушенні позов подається після винесення ухвали про притягнення винуватця ДТП до відповідальності. У кримінальному провадженні цивільний позов має бути поданий у рамках кримінальної справи.

За будь-якого виду виробництв, Вам доведеться доводити, що Вам було завдано шкоди, що шкода була заподіяна конкретним винуватцем ДТП, і найголовніше – довести, що була заподіяна шкода у певній конкретній сумі.

Наші фахівці нададуть Вам повний комплекс послуг для того, щоб відшкодувати заподіяні Вам матеріальні збитки після ДТП.

Ми готові зробити оцінку завданих збитків, зібрати необхідні докази винності чиновника ДТП у заподіянні шкоди, представляти Ваші інтереси як на досудовій стадії вирішення конфлікту, так і в суді.


Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *