Зняття арешту з автомобіля.

Як вивести авто з-під арешту.

У деяких випадках сумлінні покупці для економії своїх особистих грошей та часу йдуть на оформлення угоди шляхом виписки генеральної довіреності.

У разі існує безліч питань, у яких без допомоги досвідченого юриста дуже непросто розіберуться.

Одним із найпоширеніших питань на практиці є арешт автомобіля. Робиться це з метою реального виконання рішень суду у кримінальному чи цивільному процесі.

При придбанні автомобіля шляхом складання генеральної довіреності необхідно мати на увазі, що при цьому право власності не переходить до покупця.

Для людини може стати неприємною несподіванкою раптове виявлення факту арешту правоохоронцями, які зупинили вас зовсім з іншої причини.

Після цього співробітники поліції мають скласти Акт огляду та тимчасового затримання транспортного засобу, після чого автомобіль відвозять на спеціальний майданчик.

А причиною цих неприємностей може бути, наприклад, виконавче провадження, відкрите через невиплату боргу банку «колишнім» власником.

Також арешт може накладатися через неоплачений вчасно штраф, виписаний за скоєння адміністративного правопорушення.

Оформляється дана процедура Постановою про арешт майна боржника та заборону на його відчуження, яке виноситься виконавчою службою на законних підставах.

Для відновлення Вашого порушеного права Цивільним кодексом України та ЗУ «Про виконавче провадження» передбачено процедуру визнання права власності шляхом подання відповідного позову.
Документи, необхідні для зняття автомобіля з арешту в Харкові.

Наша компанія АВТОАДВОКАТ готова надати вам допомогу для якнайшвидшого зняття арешту з Вашої машини.

Для цього Вам необхідно надати нам:

  • копію акта про арешт та оцінку майна;
  • документи, що служать підставою накладення арешту;
  • матеріали самого виконавчого провадження;
  • документи, що підтверджують Ваше право власності на автомобіль (договір купівлі-продажу, дарування, довіреність тощо).

Також наші фахівці готові надати свої послуги для зняття арешту з іншого майна (квартири, гаража та ін.), заборони відчуження.


Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *