Відновлення прав

Як відновити посвідчення водія, якщо втратив права.

З кожним водієм у наш час може трапитися така неприємність, як втрата прав водія. Для багатьох за цим йдуть великі незручності, на кшталт втрати мобільності, яка так необхідна в тій чи іншій сфері професійної діяльності.

Процедура відновлення може вимагати чимало часу, оскільки при втраті прав доведеться мати справу з сервісним центром МВС, а у разі їхнього крадіжки – з територіальним органом Національної поліції.

Як перший крок ми рекомендуємо переконатися у відсутності водійських на всі 100%.

Наступним кроком є звернення поліцію із заявою про крадіжку (якщо ви впевнені, що права були вкрадені, а не випали десь на вулиці). Даний крок з вельми великою ймовірністю не дасть результату, але він вимагає великих витрат часу та нервів.

Видача нового посвідчення водія замість втраченого або вкраденого проводиться сервісним центром МВС після ретельної перевірки факту видачі такого посвідчення особі, яка заявила про втрату. І тільки після цього відбувається оформлення та видача нового посвідчення водія.

Співробітники компанії АВТОАДВОКАТ Харків можуть надати Вам кваліфіковану консультацію з цього питання та здійснити необхідні дії для найшвидшого вирішення цього питання.
Для відновлення прав водія необхідна наявність наступних документів:

 - паспорт громадянина України;
 - ідентифікаційний номер платника податків;
 - дві фотографії 3.5 х 4.5;
 - екзаменаційна картка водія;
 - свідоцтво про закінчення автошколи;
 - Медична довідка;
 - довіреність (за потреби).

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *